Menu

Ogrzewanie

Podobnie jak klimatyzacja w lecie, tak ogrzewanie w zimie jest bardzo ważnym elementem zapewniającym komfort kierowcy. Ponadto przy wykorzystaniu agregatów grzewczych silnik samochodu ogrzewany jest do optymalnej temperatury jeszcze przed uruchomieniem, co pozwala na oszczędności związane ze zużyciem paliwa jak też podniesienie trwałości silnika. Poza tym utrzymywana jest oczywiście komfortowa temperatura w kabinie pojazdu.

eberspacher

webasto

Świadczymy usługi montażu, naprawy, diagnostyki komputerowej oraz serwisu instalacji ogrzewania samochodowego. Montujemy również urządzenia grzewcze w pojazdach, które nie są w nie wyposażone fabrycznie. Prowadzimy serwis producentów Webasto oraz Eberspächer.

webasto

eberspacher

wahler

actia.pngaspock.pngberal.pngberu.pngbosch.pngbpw.pngcastrol.pngcontinental.pngdelphi.pngdenso.pngdonaldson.pngeberspacher.pngferodo.pngfiltron.pnghaldex.pnghella.pngjost.pngkienzle.pngknecht.pngknorr.pngkongsberg.pngkoni.pnglucas.pngmera.pngmobil.pngmonroe.pngmotometer.pngsachs.pngskf.pngstanadyne.pngstoneridge.pngtextar.pngvaleo.pngwabco.pngwahler.pngwebasto.pngwurth.pngzexel.png